English Club for Children

Nechte své děti, aby se hrou v anglickém prostředí mohly pomalu připravovat na život s angličtinou v reálném životě. S láskou a péčí se Vašim dětem budou věnovat naši profesionálové. Naše učitelky jsou kvalifikované nejen v jazyce, ale samozřejmě jsou proškoleny k poskytnutí první pomoci dětem.

Jsou vítány všechny děti ve věku 2 – 6 let.

 

KDY: každý pátek od 8:00 do 12:00.

KDE: v prostorách centra Sluníčko, ul. Palackého 2411

CO S SEBOU: pití a jídlo na celé dopoledne (velkou svačinu) – podepsané, bačkory, oblečení dovnitř i ven

 

Cena:

400,-kč/den

První dopoledne Vašeho dítěte u nás je zdarma. Další pobyt v English Clubu je třeba zaplatit předem na účet 5307437349/0800 . Do zprávy pro příjemce napište, prosím, jméno dítěte. Můžete si předplatit libovolný počet dopolední najednou. Vždy nejpozději ve středu musí být peníze připsány na účtě. Děkujeme.

Zároveň nejpozději ve středu do 16,00 hod prosíme o potvrzení účasti Vašeho dítěte v našem English Clubu pomocí našeho formuláře, emailem nebo telefonicky .

Žádáme rodiče, aby nám vodili pouze zdravé děti. U nás budou Vaše děti potřebovat hodně síly na zvládání učení :-) Děkujeme.

 

Registrační formulář:

 
 

sunriselanguageagency@gmail.com

tel. 608221625

 

 

Pokud potřebujete své dítě přivézt dříve, to je možné. Klubík Sluníčko je otevřen od 7:00 do 16:30 (info na www.hernaslunicko.cz).

Comments are closed.